MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 14156265
nr 1415 6265
Fåtöljer
Ett par, 1930-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:36:58
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr